تبلیغات
استان مراغه به مرکزیت شهر تاریخی مراغه - صداوسیمای مراغه

استان مراغه به مرکزیت شهر تاریخی مراغه

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

صدا و سیمای اذربایجان شرقی تبعیضات مابین شهر ها را تا کی ادامه خواهد داد

صدا و سیمای مراغه

تبعیضات در تمامی نقاط جهان حکم فرماست ولی در این نقطه یعنی ادربایجان شرقی شدت بیشتری به خود گرفته است.

دیروز شاهد برنامه ای در فرهنگسرای جوان اداره ارشاد اسلامی شهرستان مراغه بودیم که عنوان برنامه را  افتتاح ترمینال بین الملی صادرات مراغه و افتتاح ساختمان جدید گمرک مراغه و همچنین سرمایه گذاری های کلان کشتیرانی جهموری اسلامی ایران یدک می کشید.

اما شدت قدرت موجود در این مراسم باز نتوانست تبعیضات حاکم در مرکز استان که بر مراغه یمان حکم فرما می باشد را بکاهد زیرا در صدا و سیمای استانی سهند( که  نام رشته کوه مراغه را یدک دارد)حتی اشاره ای به این مبحث جدید در مراغه نشد .

عوامل مخالفی می تواند حکم فرما باشد جهت نپرداختن به این موضوع در صدا و سیمای مرکز استان که بر شدت گفته یمان صحه می افزاید.

واقعیت امر این است که صدا و سیمای تبریز از  انعکاس پیشرفت های مراغه  چشم پوشی می نماید و تنها به جزییات پرداخته و بیشتر نیز از موارد کشفات نیروی انتظامی در این شهر گزارشات پخش می گردد.

 متاسفانه تبریز دو شهرستان بناب و مراغه را روبروی هم قرار می دهد تا توسط این کار سر در گمی هایی را بین دو قوم ایجاد نموده و سیتره خود را بر ما بیشتر حاکم نماید،سیمای مرکز استان می تواند با برجسته کردن و معرفی جاذبه ها و امکانات شهرستان های این استان زمینه جذب گردشگر و نیز سرمایه گزار را به منطقه فراهم کند. با وجود اینکه خبرنگار این رسانه اخبار در شهرستان مراغه و رویدادها و پتانسیل های بالقوه منطقه را ارسال می کند اما متاسفانه مسئولان شبکه استانی نسبت به پخش این نوع گزارش ها روی خوش نشان نمی دهند.

مسئولین در مراغه در خواب هستند کی بیدار میشوند الله اکبر

مردم شریف مراغه آیا بهتر نیست ما خود در فکر سیمای مراغه باشیم  

 نوشته شده در شنبه 14 خرداد 1390 توسط مَراغلی
مقام معظم رهبری

آرشیو مطالب
نویسندگان
نظر سنجی
صفحات جانبی
آمار سایت
Blog Skin